Operacyjne powiększenie penisa

Intryguje mnie bardzo kwestia inwazyjnej metody elongacji prącia. Chciałbym się dowiedzieć czy taki zabieg istnieje, czy możliwy jest do przeprowadzenia w Polsce, czy istnieje jakieś ryzyko lub skutki uboczne (np: trwala utrata erekcji, zniekształcenie itp)?

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Oczywiście takie zabiegi wykonuje się i oczywiście także w Polsce. Najlepiej, żeby odwiedził Pan sobie stronę profesora Wojciecha Perdzyńskiego, urologa: http://www.urologia.info.pl On zajmuje się takimi przypadkami i leczy je także operacyjnie. Niestety jak każdy zabieg i ten ma skutki uboczne i do nich należą utrata erekcji i zniekształcenie prącia pooperacyjne. Najlepiej, żeby Pan skontaktował się z profesorem, a on wytłumaczy dokładnie plusy i minusy takiego zabiegu.

Reklama