Nadmiar skóry na penisie

Mam problem z długością napletka. Przy wzwodzie owszem napletek sie ściąga z całego żołędzia, ale jego nadmiar powoduje przy stosunku, przy wychodzeniu z pochwy skóra się ściąga na główkę i powoduje brak odczuć. Czy powinienem poddać się zabiegowi skrócania napletka? Jakie są tego wady i gdzie to można zrobić?

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Na pewno z Pana problemem trzeba udać się do urologa. To on musi ocenić czy rzeczywiście występuje u Pana za długi napletek i czy to jest przyczyną Pana problemów seksualnych. Może zaburzenia emocjonalne w czasie stosunku mają inne podłoże. Urolog musi Pana przebadać i ocenić anatomiczne stosunki prącia. Oczywiście są możliwości chirurgicznej plastyki napletka. Ale czy jest taka konieczność zadecyduje urolog i on Panu wszystko dokładnie wytłumaczy po badaniu.
Pan jest z Warszawy, więc można skorzystać z oferty medycznej na stronie http://www.urologia.info.pl

Reklama