Operacyjne powiększenie penisa

Intryguje mnie bardzo kwestia inwazyjnej metody elongacji prącia. Chciałbym się dowiedzieć czy taki zabieg istnieje, czy możliwy jest do przeprowadzenia w Polsce, czy istnieje jakieś ryzyko lub skutki uboczne (np: trwala utrata erekcji, zniekształcenie itp)?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Oczywiście takie zabiegi wykonuje się i oczywiście także w Polsce. Najlepiej, żeby odwiedził Pan sobie stronę profesora Wojciecha Perdzyńskiego, urologa: http://www.urologia.info.pl On zajmuje się takimi przypadkami i leczy je także operacyjnie. Niestety jak każdy zabieg i ten ma skutki uboczne i do nich należą utrata erekcji i zniekształcenie prącia pooperacyjne. Najlepiej, żeby Pan skontaktował się z profesorem, a on wytłumaczy dokładnie plusy i minusy takiego zabiegu.