Napletek zrósł się z żołędziem

Niedawno przeszedłem operację stulejki i urolog po zabiegu powiedział mi, że więcej mi nie mógł zrobić tylko uwolnić żołędzia. U mnie jest zrośnięty napletek z żołędziem tak, że nie widać mi wędzidełka. Powiedział, że jak penis nie będzie się wyginał w dół to będzie wszystko w porządku i powiedział mi też, że to jest zaniedbanie rodziców. Oczywiście się nie wygina. Proszę dać mi radę czy mam dalej iść do lekarza czy będzie wszystko w porządku.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Rzeczywiście jeśli napletek wrósł szczelnie w rowek zażołędny nie da się go stamtąd oddzielić nie uszkadzając członka. Jeśli członek w czasie wzwodu nie wygina się w żadną stronę nie powinien Pan mieć problemów w czasie stosunków i odczuwać żadnego dyskomfortu z tym związanego. Tłumaczenie urologa, który Pana operował jest prawidłowe.
Jednak, gdy gnębią Pana wątpliwości może Pan osobiście zasięgnąć porady u innego urologa.