Wypukły tzw. pieprz na czubku nosa

Mam 13 lat i okropny *pieprz* na czubku nosa. Do tej pory był on normalny, teraz widzę, że jest wypukły. Dbam o niego i jak szalona smaruję kremami chroniącymi przed słońcem, ale on rośnie. Nie jest ciemny, tylko raczej jasny. Chciałabym się go pozbyć, ale nie wiem jak i gdzie oraz jaka może być cena.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Jeśli cokolwiek dzieję się ze znamionami na skórze wymagają one usunięcia, gdyż może to świadczyć o zmianie charakteru znamiona z łagodnej na złośliwą. Najlepiej, aby usunęła Pani to znamię w Poradni Chirurgii Plastycznej, gdzie zajmą się Panią profesjonalnie. Znajdzie Pani w swoim mieście lub okolicy chirurga plastyka, który prywatnie usunie to znamię bez długich oczekiwań. Koszt takiego zabiegu powinien wahać się w granicach 200-300 złotych.