Obrzęk penisa w czasie wzwodu

Jestem dziewczyną 22 latka. Od kilku lat współżyjemy ze sobą i jak do tej pory było wszystko w porządku. Jednak po moim powrocie z zagranicy, gdzie byłam 4 miesiące wydarzyło się coś niepokojącego mnie i mojego chłopaka. To znaczy: podczas stosunku seksualnego, badź innych pieszczot mój chłopak bardzo szybko ma wytrysk, a także nie ma już więcej ochoty na dalsze pieszczoty, co wcześniej nigdy się nie zdarzało. Jednak najbardziej niepokoi mnie fakt, że podczas ostatniej próby odbycia stosunku zauważyłam, że penis mojego chłopaka jest napuchnięty w dolnej jego części aż do jego połowy, przez co niemożliwym było nałożenie prezerwatywy. Martwi mnie to bardzo, gdyż boję się, ze bedzie to przepuklina, ponieważ mój chłopak niedługo przed próbą odbycia stosunku doznał ciężkiego wysiłku fizycznego, a potem skarżył się na ból kręgosłupa w dolnej jego częsci w okolicach krzyża. Wiem także, że w dzieciństwie nie występowały u niego podobnego typu schorzenia, a także że podczas mojej nieobecności zażywał odżywki na przyrost masy ciała o nazwie garnier6000. Proszę o odpowiedź: czy moje przypuszczenia są słuszne to znaczy czy może to byc przepuklina, a jeśli nie to co to takiego?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Wątpię, że to jest przepuklina. Przepuklina występuje w innej okolicy niż na członku (w okolicy pachwiny). Co do zaburzeń w sferze seksualnej możliwe, że chłopak zażywa jakieś odżywki lub środki farmakologiczne zwiększające masę mięśniową a niedozwolone, które mogą wywoływać zaburzenia seksualne. Niech pani dokładnie też porozmawia z chłopakiem czy przypadkiem nie masturbuje się, bo z tego powodu może występować obrzęk penisa.