Wytrysk czy powolny wypływ nasienia

Około 5 lat temu miałem operacje na stulejkę wszystko zagoiło się poprawnie, nie występują jakiekolwiek bóle. Mam 18 lat.

Chodzi konkretnie o mój wytrysk, przy masturbacji kilka razy w miesięcy od około 3-4 lat moje nasienie NIGDY nie trysnęło, zawsze powoli wypływało z prącia i mam pytanie czy to jest normalne? Czy można to jakoś zmienić, wyleczyć? Są jakieś sposoby? Czy jest to wina operacji przeprowadzonej kilka lat temu? Jeśli tak to proszę o pomoc i udzielenie czynności jakie powinienem wykonać.

Piszę ponieważ wiem, że nasienie u mężczyzny powinno tryskać a nie wypływać i nie mam pojęcie co z tym zrobić. Mam nadzieję, że da sie coś z tym zrobić bez wizyty u lekarza.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Wytrysk nie powinien się kojarzyć z gwałtownym wyrzutem spermy na zewnątrz. To czasami tak jak w Pana przypadku swobodny, ale powolny wypływ spermy. Nie ma się czym przejmować i porównywać się z aktorami z filmów pornograficznych.