Obudziłem się z bólem prawego jarda

Mam 17 lat. 3 dni temu obudziłem się z bólem prawego jarda i straszne się boje, bo nie wiem, co to może być. Jak jestem w ruchu nie czuje bólu. Gdy leżę czuję go i jak promieniuje do uda. Ostatnio przy kąpieli wyczułem takie żyłki, gluty nie wiem jak to nazwać. Idą do jądra, są grube i boję się. Nie wiem, co to jest.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Niestety trzeba udać się do lekarza, żeby zbadał dokładnie Twoje jądra. Z tego, co opisujesz może wynikać, że Twoją dolegliwością są żylaki powrózka nasiennego. Dobrze byś udał się do urologa, który zadecyduje o dalszym postępowaniu. Żylaki powrózka nasiennego powodujące dolegliwości bólowe mogą kwalifikować się do leczenia operacyjnego.