Brak wytrysku i wzwodu a cukrzyca

Lekarze przepisali mi lek na przedłużenie erekcji i dalej nie mam wytrysku wypis ze szpitala rozpoznanie Pancreatitis chronica . D.M. leczenie Pancreaticojejunostomia m. Partington-Rochelle. Hepaticojejunostomia m Roux -Y . Jejunostomia m. Braun . Cholecystectomia.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Zabieg, który Pan przeszedł w przeszłości nie mógł mieć wpływu na Pana obecne problemy z potencją. Są oczywiście, ale w Pana przypadku mogą być mało skuteczne. Problemem powodującym te objawy może być cukrzyca, która u Pana występuje (D.M.). Cukrzyca bardzo często doprowadza do uszkodzenia małych nerwów i naczyń. Penis właśnie jest bardzo dobrze unerwiony i unaczyniony. Cukrzyca z reguły doprowadza do uszkodzenia właśnie tych struktur w prąciu co wyzwala impotencję. Niestety zazwyczaj takie uszkodzenia są nieodwracalne i nie reagują na żadne leki.

Radzę jeszcze w tej sprawie skonsultować się z urologiem.