Powiększenie i ból jąder

Około miesiąc temu miałem bardzo ostry, nagły ból lewego jądra, dzisiaj czuję uciskanie w obydwu jądrach, a w szczególności w prawym, które również wydaje się większe. W najbliższym tygodniu wybieram się do lekarza, ale chciałbym przygotować się psychicznie i dowiedzieć co to może być. Po stosunku ból się zwiększa, nieznacznie jakoś, ale jednak. Sam ból może nie jest jakiś ogromny, chociaż jest wyczuwalny cały czas i momentami naprawdę mocno.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Trudno mi cokolwiek na temat Pana dolegliwości napisać nie badając Pana. Wygląda na to, że prawdopodobnie może w jądrach doszło do stanu zapalnego. Najlepiej, żeby Pana jądra zbadał urolog i ocenił co Panu dolega i co należy dalej z tym robić.