Ból uda po wewnętrznej stronie po grze w piłkę nozną

Mam problem z lewym udem, gram w piłke nozna oo 8 lat, gdy robie ruch w wewnetrzna strone bol sie nasila, ale gdy robie w zewnetrzna bol maleje. Noga wydaje sie taka ciezka, bol zaczyna sie tak gdzies od połowy uda wewnetrznego do miejsca, gdzie przywodziciel łączy sie kroczem. Jak nic nie robie nie gram przez jakis czas bol znika, ale gdy juz zaczne grac i robic zwody lub strzelac bol powraca.
Prosze o szybka odpowiedz i o doraczenie jakis lekarstw lub czegos co wyleczny mnie z tego.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Trudno określić co się dzieje bez badania. Objawy jakie Pan opisuje wskazują na przeciążenie mięśni przywodzicieli lub nawet ich naderwanie. Najlepiej z tym problemem udać się do ortopedy. On doradzi jak dalej postępować. Być może trzeba będzie zrezygnować z gry w piłkę nożną.