Penis staje pionowo w górę

Czy istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegu po którym penis będzie stawał w kierunku poziomym a nie pionowym?. Bardzo mi to przeszkadza, podczas zbliżenia muszę kontrolować, aby nie stanął zbyt wysoko, przytrzymuję go ręką. Jeśli jest taka możliwość chciałbym wiedzieć gdzie przeprowadza się takie zabiegi i ile taki zabieg kosztuje?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

To co Pan opisuje to naturalna sytuacja. Wielu mężczyzn mających silnie wykształcone ciała jamiste prącia oraz mocne mięśnie zawieszające penisa tak ma. Jeśli jednak uważa Pan to za swój problem należy z nim zgłosić się do urologa. On zbada i zadecyduje czy rzeczywiście jest jakakolwiek potrzeba plastyki prącia (wątpię).