Seks oralny po operacji usuwania potworniaka z jajnika

Czy po usunięciu potworniaka z jajnika mogę uprawiać seks oralny. Jestem 3 tygodnie po zabiegu - guz miał 3x4cm i wykonano mi poziome cięcie. W szpitalu fizjoterapeutka powiedziała mi, żebym powstrzymała się od współżycia przez okres 6 tygodni. Skrępowana obecnością innych pacjentek na sali nie zapytałam, czy ma na myśli tylko penetrację czy też nawet skurcze wywołane przez orgazm.

Czuję się bardzo dobrze (jestem przeziębiona i kicham ale nie sprawia mi to żadnego bólu). Jeszcze do niedawna miałam problemy przy siadaniu i wstawaniu, ale teraz praktycznie zapominam o tym, że kiedyś bolało.

Wiem, że to drobnostka, ale bardzo zależy mi na odpowiedzi. Czy seks oralny jest dopuszczalny?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Oczywiście nie ma przeciwwskazań do uprawiania po takim zabiegu seksu oralnego. Proszę się nie obawiać. Nic się nie stanie.