Nadmiar skóry na penisie

Mam problem z długością napletka. Przy wzwodzie owszem napletek sie ściąga z całego żołędzia, ale jego nadmiar powoduje przy stosunku, przy wychodzeniu z pochwy skóra się ściąga na główkę i powoduje brak odczuć. Czy powinienem poddać się zabiegowi skrócania napletka? Jakie są tego wady i gdzie to można zrobić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Na pewno z Pana problemem trzeba udać się do urologa. To on musi ocenić czy rzeczywiście występuje u Pana za długi napletek i czy to jest przyczyną Pana problemów seksualnych. Może zaburzenia emocjonalne w czasie stosunku mają inne podłoże. Urolog musi Pana przebadać i ocenić anatomiczne stosunki prącia. Oczywiście są możliwości chirurgicznej plastyki napletka. Ale czy jest taka konieczność zadecyduje urolog i on Panu wszystko dokładnie wytłumaczy po badaniu.
Pan jest z Warszawy, więc można skorzystać z oferty medycznej na stronie http://www.urologia.info.pl