Brak wzwodu i samoistny wypływ spermy przed erekcją

Mam 18 lat i mam pewien problem. Aktualnie mam dziewczyne, jest to moja pierwsza kobieta. Gdy się pieścimy lub nawet tylko przytulamy dochodzi u mnie do wypływu nasienia, mała ilość, bez wzwodu, bez orgazmu, nie wiem czemu sie tak dzieje. Co można na to poradzić?
Drugi problem dotyczy wzwodu, próbowaliśmy seksu oralnego, lecz nie mogłem osiągnąć wzwodu, może przez to, że mnie zaskoczyła tym i podświadomie mogłem się zestresować. Teraz nie mogę osiągnąć przy niej pełnego wzwodu, nawet podczas pieszczot, całowania itp., nie wiem w czym jest problem i co na to poradzić. Nie mogę przez to rozpocząć swojego życia seksualnego. Samemu w domu osiągnięcie pełnego wzwodu to moment. Więc ogólnie wszystko chyba funkcjonuje dobrze.
Wydaje mi się, że może przez te wypływy nasienia mój penis zachowuje się podobnie jak po orgazmie, że jest już zmęczony i tak łatwo sie nie podnieca.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Typowym jest to, że mężczyzna przed samym wzwodem, podniecając się wydziela niewielką ilość śluzowo-nasiennej wydzieliny. Nie jest to żadną patologią. Następnie zazwyczaj dochodzi do prawidłowego wzwodu. To są Pana początki w życiu seksualnym, więc na razie nie powinien Pan się takimi problemami przejmować (rzeczywiście mogą być związane ze stresem). Powoli w miarę upływu czasu, przyzwyczajania się do pewnych sytuacji, do partnerki problem powinien ustępować. Jeśli do tego nie dojdzie radzę w tej sprawie skonsultować się z seksuologiem.