Narośl na napletku

Od długiego już czasu mam narośl na napletku penisa. Wszystko byłoby ok gdyby się nie powiększała, ale jest jednak inaczej. Co to może być i jak się tego pozbyć, gdyż jest to bardzo uciążliwe dla mnie i nie przyjemne dla mojej żony. Narośl nie boli ani nie swędzi, lecz czasem jest nie przyjemne odczucie. Bardzo proszę o jakąkolwiek poradę i gdzie się z tym udać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Trudno mi określić co to jest bez bezpośredniego badania. Być może to kłykcina kończysta, brodawczak jako następstwo zakażenia wirusowego. Radzę w tej sprawie skonsultować się z dermatologiem. Takie zmiany można spróbować leczyć farmakologicznie, ale najczęściej trzeba je usunąć zabiegowo. O dalszym postępowaniu musi zadecydować dermatolog.