Guz stopy

W 1996 roku przeszedłem zabieg stopy (hamartoma). W 2001 na śródpiersiu, w 2006r stopa (neurofibroma). Problem polega na tym iż ponownie mi to odrosło na stopie. Czasami to boli albo boli i ja nie czuje. Jest to masywna zmiana głęboko unaczyniona. Chciałbym to gdzieś zoperować, ale jak na razie nie udało mi się znaleźć lekarza.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Pana problem związany jest ze stopą, która jest po kilku interwencjach chirurgicznych, dlatego lekarza nie zajmujący się w sposób specjalistyczny takimi zmianami nie chcą podjąć się zabiegu. Następny zabieg może wymagać interwencji w układ naczyniowy, nerwowy a nawet i kostny. Trzeba znaleźć dobrego fachowca zajmującego się ortopedią lub chirurgią rekonstrukcyjną (plastyczną). Najlepiej dostać się do jakiejś kliniki specjalizującej się w zabiegach na układzie kostno-stawowym skoro ta zmiana jest tak głęboko położona.