Niemiły zapach wydzieliny z cewki moczowej

Chodzi o wydzielinę z penisa, a konkretnie z cewki moczowej jest nim lekko żółtawa wydzielina która niemiło pachnie a podczas oddawania moczu lekko szczypie. Mój problem już trwa od niecałego tygodnia.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Taka wydzielina i objawy jakie Pan opisuje mogą świadczyć o zakażeniu bakteryjnym lub grzybiczym cewki moczowej. Radzę w tej sprawie pilnie skonsultować się z lekarzem bezpośrednio. Zapewne będzie trzeba włączyć leczenie przeciwbakteryjne lub/i przeciwgrzybiczne i być może pobrać wymaz z cewki moczowej celem badania mikrobiologicznego, a także wykonać badanie ogólne moczu. O wszystkim zadecyduje lekarz po badaniu.