Lewostronny ból przy ściąganiu napletka

W czasie wzwodu mogę ściągnąć napletek do rowka zażołędnego, a dalej już się nie da. Sęk w tym, że mam tak tylko po lewej stronie penisa. Kiedy próbuję dalej niż za rowek odciągnąć napletek to czuje jakby lekkie rwanie po lewej stronie penisa. Dodam, że obok wędzidełka mam jakby przyrośnięty napletek do żołędzia, co jakby mechanicznie skracało długość napletka. Nie wiem, czy takie przypadłości się zdarzają, czy jestem jakimś pojedynczym przypadkiem, nie wiem też do jakiego lekarza z tą przypadłością powinienem się zgłosić?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Zapewne to taka forma asymetrycznego skrócenia wędzidełka napletka (nie jest to wyizolowany przypadek, zdarza się dość często). W tej sprawie trzeba skonsultować się z urologiem. Prawdopodobnie będzie konieczny zabieg plastyki wędzidełka.