Ćwiczenie napletka

Mam problem z penisem boję się ściągać napletek na pierwszy rzut oka dla chirurga wyglądało to jak stulejka ale ściągnął ten napletek bez żadnego większego problemu natomiast ja sam się boje czy jest możliwość, że uszkodzę penisa w ten sposób? Jak należy ściągać napletek i w jakich warunkach? Czy mam się czego obawiać przy ściąganiu napletka i czy może być z tym większy problem podczas wzwodu? Mam 18 lat chciałem dołączyć zdjęcie niestety nie wiem jak.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Nie należy się bać ściągania napletka. Nic się nie wydarzy groźnego. Skoro uczynił to chirurg bez problemu i Ty to możesz robić. Najlepiej na początku rozćwiczyć napletek w kąpieli, w ciepłej wodzie, używając na przykład nawilżenia z olejku dziecięcego. Powinieneś to robić w czasie spoczynku penisa, a także i w czasie jego wzwodu.