Krem a krzywy penis

Przeglądałem kremy na powiększenie penisa i wpadłem na ciekawy pomysł. Ponieważ skrzywienie penisa najczęściej spowodowane jest tym, że jedna z jego stron jest mniej rozwinięta od drugiej, więc logicznie myśląc wystarczyłoby smarować tym kremem tylko tą słabiej rozwinięta część. Urosłaby ona i nasz penis teoretycznie mógłby być prosty. Ciekawe, co mogłoby z tego wyjść? Co pan o tym sądzi?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Wszystkie te kremy, które powodują powiększenie penisa nie są zatwierdzone do użytku farmaceutycznego. Dlatego dywagacje na temat ich stosowania są bezsensowne. Z resztą skrzywienie prącia nie polega na nierównym rozwoju danego obszaru członka, lecz na bardziej skomplikowanych zaburzeniach w strukturze anatomicznej. Zaburzenia takie można leczyć operacyjnie i to jest jedyny skuteczny sposób postępowania.