Zbyt duże ręce

Czy jest w ogóle możliwość odsysania tłuszczu z rąk, a dokładniej z tej części gdzie są mięśnie? Albo usunięcie mięśnia, ponieważ jestem szczupłą osobą, a ręce w tym miejscu są strasznie nabite - jakbym ćwiczyła na siłowni, a nigdy tego nie robiłam! Nie wiem dlaczego tak mam, ale strasznie mi się to nie podoba względem reszty ciała i chciałabym coś z tym zrobić - marzę o tym by nie mieć ich takich nabitych.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Mięśni rąk nie usuwa się i żaden chirurg tego się nie podejmie. Można ewentualnie usuwać tkankę tłuszczową metodą lipolizy. Wstrzykuje się odpowiednie preparaty, które powodują lizę tłuszczu. Rozpuszczony tłuszcz jest wchłaniany drogą krwi i spalany przez organizm. Czy jednak robi się takie zabiegi w obszarze rąk? Musi Pani skonsultować się z chirurgiem estetycznym. To on o tym zadecyduje.