Dziwne zmiany na jądrze i pod napletkiem

Zaobserwowałem dziwne zmiany w wyglądzie penisa i prawego jądra, taka kulka przyrośnięta do jądra o średnicy około 2 cm i jeszcze pod kapturem penisa pojawiła sie jakaś wysypka o kolorze białym. Co to może być? Mam 17 lat.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Ta „kulka” przyrośnięta do jądra to może rozrastające się z wiekiem najądrze. Trudno mi cokolwiek napisać bez badania. Trzeba udać się do lekarza, który Pana zbada czy nie dzieje się coś niepokojącego z jądrem.

Wysypka koloru białego pod napletkiem („kapturem”) może sugerować, że to zakażenie grzybicze. Z tym problemem na pewno należy udać się jak najszybciej do lekarza, żeby włączyć natychmiast odpowiednie leczenie.