Przepuklina a erekcja, brak czucia w genitaliach

Wszystko zaczęło się ok. 3 lata temu na dyskotece wziąłem jakieś narkotyki. Z badan laboratoryjnych wynikało, ze to amfetamina i extasy. Gdy bylem pod wpływem *jabłko adama* podeszło mi do góry i jądra. Prawie nie miałem czucia w genitaliach. Po jakimś czasie te objawy trochę złagodniały, ale nigdy już nie odzyskałem takiej sprawności fizjologicznej. Wyczuwałem za to zmiany m.in. przepuklinowe. Bylem u specjalisty (nawet 2), zapisał lek przeciwnerwicowy tłumacząc to nerwicą. Dopiero u następnego lekarza dostałem skierowanie. Zabieg mam za 2 tyg. metodą laparoskopową. Oczywiście wszystko to zajęło mnóstwo czasu i od tego wydarzenia minęło ok. 3 lat. Zastanawiałem się nad tabletkami na potencje, jednak mam nadzieje, ze po operacji wszystko wróci do normy.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Musi na pewno Pan na początku zoperować się i zlikwidować przepuklinę pachwinową. Jeśli po upływie około pół roku od zabiegu dolegliwości nie ustąpią należy dalej diagnozować ten problem u urologa lub seksuologa.