Ból prawego jądra a wzwód

Od pewnego czasu, gdy jestem z dziewczyna, nawet gdy nie uprawiamy seksu, mam wzwód. Po pewnym czasie zaczyna boleć mnie prawe jądro oraz okolice nad nim, najbardziej na lewo od prawej pachwiny w okolicy podbrzusza, na nastepny dzien bol sie zmniejsza, a z czasem znika. Przy kolejnej sytuacji powtarza sie to. Nie mam problemów z wytryskiem. Zdarza mi się to nie pierwszy raz. Nie odczuwam żadnych bólów z lewej strony. Lewe jądro również mnie nie boli. Jestem zaniepokojony ta sytuacja. Mam 19 lat.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Bóle okolicy jądra mogą być spowodowane przedłużonym, nadmiernym pobudzeniem seksualnym, które nie kończy się swobodnym wytryskiem. Możliwe, że w prawym jądrze dochodzi do nadmiernej produkcji i nagromadzenia spermy, która nie wypływa w czasie podniecenia seksualnego. Kanaliki i przewody są rozdęte co po pewnym czasie doprowadza do bólu.