Powiększenie jądra

Mam 17 lat i mam powiększone lewe jądro. Rok temu było ono niewiele większe od prawego, ale teraz jest dwa albo trzy razy większe. Czasami odczuwam ból tak jakby ścięgno, które trzyma to powiększone jądro nie wytrzymywało. Nie wiem co mam z tym zrobić? Gdzie najlepiej iść do lekarza i czy prywatnie czy państwowo?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Trzeba z tym problemem skontaktować się z urologiem i to jak najszybciej. Powiększone jądro może być objawem niebezpiecznych chorób. Najlepiej wybrać się do urologa prywatnie. Terminy przyjęć na koszt ubezpieczenia są w przypadku urologów długie i mogą nawet sięgać pół roku.