Różowa wydzielina po uderzeniu w jądra

Kilka dni temu uderzył mnie podpity chuligan w moje jądra. Oczywiście zabolało bardzo. Od tego momentu boli mnie nadal, a z członka wychodzi różowe nasienie. Czy powinienem pójść do lekarza? Czy to nie jest objaw jakiejś choroby po tym mocnym uderzeniu? Mam 20 lat.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski
odpowiedzi udzielił

specjalista chirurg ogólny Tomasz Stawski

Lek. Tomasz Stawski jest lekarzem od 2000 r. Posiada specjalizację medyczną w zakresie chirurgii ogólnej. Pacjentów przyjmuje w gabinecie specjalistycznym przy ulicy Grunwaldzkiej oraz na Oddziale Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Szpitalu Wielospecjalistycznym w Jaworznie. Obecnie jest doktorantem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Jego szczególne zainteresowania w swojej profesji to chirurgia małoinwazyjna i plastyczna oraz diagnostyka ultrasonograficzna.

Natychmiast należy udać się do lekarza, a najlepiej do urologa. Wydobywająca się z członka śluzowata wydzielina (nasienie?) zabarwione na różowo świadczy o silnym stłuczeniu jąder i dróg wyprowadzających spermę. Zaróżowienie to domieszka krwi w wydzielinie z jąder wskutek ich dużego uszkodzenia.